Чоловічі презервативи незмінно входять до ТОП засобів контрацепції. Поєднують доступну ціну та високу надійність. Кондоми ніяк не впливають на гормональний фон. Тому їх можна використовувати в будь-якому віці, навіть підлітковому. Презерватив захищає не тільки від небажаної вагітності. Вироби також запобігають ЗПСШ, зокрема й ВІЛ. Щоб отримати максимум ефективності презервативів, такі засоби потрібно правильно використовувати. Багато хто припускається досить поширених помилок. Вони провокують не тільки дискомфорт. У разі неправильного використання кондому можна зменшити ступінь захисту від інфекцій і небажаного зачаття. Тому варто розглянути головні помилки під час використання презервативів. Правильне застосування допоможе отримати бажаний ефект і зробити близькість приємною.
Купівля без урахування розміру
Презерватив, який подарує комфорт, має відповідати розміру статевого члена. Часто на параметри виробу не звертають увагу під час купівлі. Щоб не припуститися однієї з ТОП помилок, потрібно звернути увагу на:
- довжину органа в стані ерекції;
- діаметр (обхват);
- інші анатомічні особливості.
У перевірених інтернет-магазинах можна вибрати презервативи з урахуванням розміру. Параметри виражають у мм. Якщо зазначено, що кондом підходить для члена 160 мм, це означає, що виріб підійде для органу до 16 см. Занадто тісний кондом не тільки викличе дискомфорт. Також виріб може порватися, особливо під час інтенсивних фрикцій. Великий презерватив, що не відповідає розміру, спадає під час статевого акту. Нещільне прилягання змушує відволікатися від інтимної близькості. Складки на презервативі також знижують чутливість.
Щоб не помилитися під час купівлі бар'єрної контрацепції, потрібно виміряти параметри ерегованого статевого члена. Це допоможе вибрати оптимальні вироби, які подарують безпеку і комфорт. У міру щільна посадка також забезпечить приємні відчуття під час статевого акту.
Головні помилки, яких припускаються під час зберігання презервативів
Правильне зберігання допоможе зберегти ефективність кондомів. Часто цим правилом нехтують. Під впливом невідповідної температури матеріал поступово руйнується. Поширені помилки:
- зберігання контрацептивів у гаманці або в кишені штанів: надмірне тертя призводить до поступового стоншування латексу;
- зберігання кондомів у бардачку авто - в теплу пору року салон авто на сонячних променях нагрівається до екстремальних температур, що шкодять латексу;
- зберігання виробів у холодильнику - через низькі температури презервативи втрачають заявлені властивості.
Найкраще зберігати засоби в тумбочці біля ліжка за кімнатної температури. Якщо потрібно носити контрацептиви з собою, можна використовувати спеціальні органайзери. Вони захистять вироби від тертя.
Як правильно надягати презерватив і не припуститися помилки
Для отримання ефективного захисту кондом потрібно правильно надіти. Як зробити це:
- Насамперед потрібно перевірити термін придатності виробів.
- Надягають презерватив тільки на ерегований член перед статевим актом. Індивідуальну упаковку потрібно відкрити руками. Не можна використовувати ножик, ножиці та інші гострі предмети. Можна випадково проколоти презерватив. Такий виріб уже буде непридатним.
- Потрібно визначити зовнішній бік. Досить акуратно затиснути пальцями кінчик і звернути увагу на ободок.
- Стиснувши пальцями наконечник, кондом потрібно акуратно розгорнути по всій довжині члена до основи.
Після статевого акту бар'єрний контрацептив правильно знімають. Член потрібно витягти з піхви або ануса. Пальцями потрібно стиснути резервуар (наконечник) для еякуляту. Після виріб необхідно акуратно зняти.
Багато хто вважає цей спосіб максимально надійним. Часто через недосвідченість два презервативи надягають, для того щоб запобігти небажаній вагітності. Однак це одна з ТОП помилок. Якщо надіти два вироби одночасно, можна отримати лише дискомфорт. Під час фрикцій обидва презервативи можуть порватися. Тому для одного контакту використовують один виріб.
Чи потрібно використовувати лубрикант разом із кондомами
Сучасні гель-змазки для сексу роблять інтимну близькість комфортною і приємною. Однак багато хто вважає, що не потрібно використовувати разом із презервативами. Але це поширена помилка. Лубрикант на водній основі відмінно поєднується з латексними презервативами. Гель-лубрикант - найкращий вибір, якщо у жінки спостерігається недостатнє виділення природного мастила. Також можна вибрати презервативи з лубрикантом. На їхній внутрішній і зовнішній сторонах є гель-змазка.
Що враховувати під час купівлі кондомів
Важливо придбати презервативи, які не тільки відповідають уподобанням. Кондоми вибирають з урахуванням матеріалу виготовлення. Якщо у партнерів немає алергії на латекс, можна використовувати класичні вироби. Латекс за рахунок мінімальної товщини робить відчуття яскравими. Також це надійний матеріал. Водночас не виключена алергія на латекс. Якщо під час використання виникає свербіж і подразнення, це свідчить про алергію. У такому разі латексні презервативи не підходять. Основна помилка - продовжити їх використання. У разі алергії кондоми можна замінити аналогами, виконаними з поліуретану. Серед їхніх переваг виділяють відсутність характерного запаху.
Як часто потрібно міняти презервативи під час сексу
Якщо пара практикує вагінальний і анальний секс одночасно, для контактів використовувати різні презервативи. Наприклад, після проникнення в анус перед вагінальним контактом потрібно надіти новий кондом. В іншому разі в піхву можна занести патогенну мікрофлору. Якщо пара займається оральним сексом із презервативом, перед вагінальним контактом виріб так само замінюють новим. Ці прості правила допоможуть зберегти здоров'я.
Написати коментар